Kendine En Uygun Terapisti Seç
pic

Nasıl Çalışıyoruz?

DOĞRU PSİKOLOĞU SEÇ

Size en uygun klinik psikologu iki şekilde seçebilirsiniz:

Web sitemizde her bir klinik psikologumuzun kişisel sayfalarına girildiğinde (detaylı bilgi) özgeçmişlerinin yanında ilgilendiği yaş aralığı ile özel ilgi alanları listesine ulaşabilirsiniz. İlgili bilgilerden size en uygun klinik psikologu seçebilirsiniz.

Eğer arzu ederseniz tüm klinik psikologlarımızın listelendiği terapist ekranından yaş grubunuzu ve önde gelen başvuru sebebinizi seçerek size en uygun klinik psikologları filtreleyebilirsiniz. Filtre sonucu listelenen klinik psikologlardan size en uygununu seçebilirsiniz.

RANDEVU AL

Klinik psikolog seçiminizi tamamladıktan sonra “randevu al” butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan klinik psikologunuzun seans takvimini görebilirsiniz.

Kendinize en uygun günü, sonrasında saati seçiniz ve “randevu al” butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada istenen kişisel bilgileri doldurunuz. Seçtiğiniz randevu gün ve saatini aynı ekrandan kontrol edip “randevu al” butonuna tıklayınız.

ÖDEME YAP

Açılan sayfadan randevu detaylarınızı kontrol ediniz.

Bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “ödeme yap” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

TERAPİYE BAŞLA

Terapi saatinde kayıtlı bilgilerinize iletilen görüşme bağlantısına tıklayarak gerekli adımları tamamlayın. Daha sonra zoom platformu üzerinden psikoloğunuz ile terapi süreciniz başlayacaktır.